Úvod:

V dnešní době nepřeberného množství akčních military her a filmů, kdy skutečná realita boje je mnohdy lépe nebo hůře ztvárněna pro naši představu, v každém z nás dřímá otázka jak by se choval v dané situaci reálného boje a co vše by byl schopen jedinec dokázat když je pod tlakem situace...

Abys to zjistil, připravili jsme pro Tebe a Tvé přátelé v centru Teplic optimální podmínky pro adrenalinem našlapanou bojovou akci v PAINTBALL ONE aréně !


Naše hřiště:

PAINTBALL ONE je po všech směrech jedinečnou a dokonalou lokací s celkovou plochou cca. 8 500 m2 připravenou pro realistickou imitaci boje v městské zástavbě kde levl obtížnosti je jen na tobě a členech z tvého týmu, nebo týmu „nepřítele“. Aréna se skládá z venkovní části cca. 3 000 m2, kde je rozestavěno množství automobilů simulujících městskou ulici a tržiště, v čele s přízemní budovou která je napojena na hlavní čtyř poschoďovou budovu s rozlohou cca. 5500 m2 kryté plochy s temnými sklepy a dalšími třemi poschodími do kterých je přístup po dvou nezávislých schodištích, každé v opačné části budovy a ústících do jednotlivých pater a místností, které jsou téměř všechny průchozí, takže se lze během boje neomezeně přesunovat. Při taktickém přesunu nebo v boji je možnost krytí za nárožími zdí nebo uměle vytvořenými překážkami ze dřeva a plechových sudů, které jsou různě rozmístěny po budově.


PAINTBALL ONE scenario game jsou vychytané akce, kdy se útočící tým představující speciální protiteroristickou skupinu musí probojovat přes venkovní část, tzv. ulici do nízké budovy v čele venkovní zóny a z které je aktivován teroristy alarm který upozorní další, kteří jsou rozmístěni v hlavní budově a snaží se po rozeznění alarmu dálkově aktivovat nálože s časovým nastavením, které jsou virtuálně rozmístěny v různých civilních zařízeních ve městě ( nákupní centrum, nemocnice atd. ) a dále pak ubránit celu s rukojmím a kufříkovou jadernou pumu.

Útočná protiteroristická skupina musí dále z přízemní budovy postupovat do koridoru venkovní tržnice, která končí u vchodu do sklepení v hlavní budově a tam začíná nejobtížnější fáze celé akce a tou je primární úkol nalezení a eliminace všech teroristů a deaktivace dálkově spuštěných náloží do určeného časového limitu. Další, sekundární úkol je nalezení a osvobození rukojmích a zajištění kufříkové pumy.


Obecné informace o paintballu ZDE